Wynajem długoterminowy bez wychodzenia z domu

Wystarczy wypełnić prosty formularz, aby otrzymać wstępną ofertę finansowania wynajmu długoterminowego bez BIK i KRD. Nasi doradcy przygotują specjalną, indywidualną ofertę, która z pewnością będzie dopasowana do Twoich potrzeb, jednocześnie nie obciążając budżetu domowego, czy firmowego.

Nasze podejście do klienta jest bardzo elastyczne, dlatego nawet w najtrudniejszych sytuacjach staramy się pomóc. Nasze uproszczone procedury pozwalają na ocenę wniosku już nawet w ciągu 15 minut. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z całej Polski nie tylko firmowych, ale także indywidualnych.

mercedes

.

.

audi

,

Dlaczego My?

Samochód na abonament - na czym to polega i czy to się opłaca?

Oferujemy samochody na wynajem długoterminowy z wykupem lub bez.
Brak opłaty wstępnej w przypadku pozytywnej akceptacji. (dotyczy klientów z czystą historią kredytową)
handel

Bez BIK
i KRD

Nawet w przypadku złej historii kredytowej istnieje możliwość pozytywnej akceptacji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz by dowiedzieć się więcej. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz firmowych, obsługujemy rejon całej Polski. Uproszczone procedury już dostępne.

miniaturka silnika

Wybierz
swój samochód

Nasza oferta obejmuje wszystkie marki i modele samochodów. Jeżeli znalazłeś samochód dla siebie ale nie dostałeś pozytywnej akceptacji w banku lub innego sprzedawcy, skontaktuj się z jednym z naszych pracowników. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę przygotowaną z uwzględnieniem Twoich możliwości finansowych.

tablet

Oferta
indywidualna

Wypełnij formularz, wyślij do nas a my przygotujemy ofertę indywidualną spełniającą Twoje możliwości finansowe związane z wyborem samochodu. Dzięki elastycznemu podejściu do klientów jesteśmy w stanie przygotować ofertę, nawet jeśli Twoja zdolność kredytowa nie pozwoliła na zakup auta w innych firmach.

,

Opinie

Zapoznaj się z opiniami naszych zaufanych klientów firmy VIK-KAR

Wszystko w jak najlepszym porządku. Auto wydane na czas. Obsługa wypożyczalni bardzo pomocna zarówno na miejscu, jak i przez telefon. Polecam!
mężczyzna
Michał Kośmider
Warszawa
Polecam - bezproblemowa, profesjonalna obsługa telefoniczna i bezpośrednia. Auto podstawione pod wskazany adres co do minuty. Wszystko dobrze!
mężczyzna
Robert Gołdys
Poznań
Korzystałam z usług dwa razy. Pełen profesjonalizm podczas zmiany rezerwacji jak również w trakcie wynajmu. 0 problemów w trakcie zdania samochodu.
kobieta
Anna Sakowska
Kraków
Close Search Window