Wynajem długoterminowy bez BIK

Auto na abonament bez weryfikacji.

Wynajem długoterminowy dla osób indywidualnych i firm bez BIK i KRD nawet w 15 minut - uproszczone procedury i rzetelna gwarancja wysokiej obsługi klienta

Nasza usługa wynajmu długoterminowego jest bardzo atrakcyjna na rynku wynajmów i leasingów, ponieważ nie weryfikujemy zdolności klienta indywidualnego i firmowego w bazach dłużników BIK oraz KRD. Szanujemy naszych klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu jak i biznesie może być wiele sytuacji, w których może się przydarzyć nagła i nieoczekiwana komplikacja finansowa. 

 

Nie oceniamy naszych klientów przez pryzmat sytuacji finansowej, a staramy się osiągnąć łagodny kompromis, który nie będzie nadwyrężał budżetu naszego klienta i pozwoli mu cieszyć się nowym samochodem bez obaw o zdolność finansową, czy jej płynność. 

 

Nasze niezwykle proste procedury sprawiają, że klient nie musi martwić się przez długi czas, czy otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu wynajmu długoterminowego. Pomagamy także firmom, które mają wysokie potrzeby flotowe oraz start-upom, które chcą zacząć przygodę z biznesem i jednocześnie potrzebują np. samochodów dostawczych na wynajem do realizowania swoich usług. Świadczona przez nas usługa jest dostępna z możliwością wykupu lub najem bez wykupu samochodu po zakończeniu okresu najmu. 

 

W trakcie trwania umowy możecie bez problemu wymienić pojazd na inny model, np. większy lub z innym silnikiem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zapewniamy dużo bardziej preferencyjne warunki wynajmu niż konkurencyjne firmy – wpłata własna może zacząć się już na poziomie 5%. Okres najmu może wynosić nawet 60 miesięcy przy samochodach droższych typu klasy premium. 

 

Najważniejsze jest to, że nie ma ograniczeń wiekowych dla naszych klientów – staramy się każdej osobie lub firmie przyjrzeć indywidualnie, by spełnić jej najwyższe oczekiwania. Nasi doradcy pomagają również w trudnych sytuacjach prawno-księgowych. Wspólnie możemy zrealizować wasze marzenia o nowym samochodzie. Oferta wynajmu bez BIK i KRD jest aktualnie najlepszą propozycją cenową dla osób, które nie mają zdolności kredytowej. Bez względu na Twoją sytuację finansową lub kondycję firmy – zadzwoń do nas lub wypełnij formularz już teraz, by otrzymać korzystną ofertę wynajmu bez ograniczeń. 

 

Sprawdzony dostawca  wynajmu długoterminowego samochodów osobowych na terenie całej Polski.

Wielu naszych zaufanych klientów cieszy się możliwością korzystania z naszej oferty. Dołącz do nas by przekonać się że wynajem może być prostszy niż myślisz.